بهترین رژیم غذایی برای از بین بردن چربی شکم
بهترین رژیم غذایی برای از بین بردن چربی شکم
آیا شما با بزرگی و چربی شکمتان مشکل دارید و از ظاهر برامده شکمتان راضی نیستید؟ رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم هم باید سبک زندگی خود را تغییر دهید هم رژیم غذایی.

بهترین رژیم غذایی برای از بین بردن چربی شکم

بهترین رژیم غذایی برای از بین بردن چربی شکم _آیا شما با بزرگی و چربی شکمتان مشکل دارید و از ظاهر برامده شکمتان راضی نیستید؟ رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم هم باید سبک زندگی خود را تغییر دهید هم رژیم غذایی.

کارشناسان با توجه به شواهد به دست آمده رژیم های غذایی مناسبی را برای دستیابی سریع تر شما برای رسیدن به کاهش وزن توصیه می کنند.

رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم

فیبر یک ماده مغذی است که  در میوه ها، سبزیجات و غلات یافت می شود. یکی از عناصر اصلی در  رژیم غذایی کاهش رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم، فیبر است. مصرف فیبر نه تنها به سلامت سیستم گوارش کمک می کند بلکه جلوی پرخوری شما را می گیرد. اصلی ترین منابع فیبر عبارتند از :

*میوه ها مثل موز، بری ها و مرکبات

*سبزیجات مثل اسفناج، کلم و هویج

*حبوبات مثل نخود و لوبیا

*غلات کامل مثل برنج قهوه ای و نان کامل

مقدار فیبر مورد نیاز روزانه حداقل ۲۵ گرم است. مصرف مقدار کافی فیبر در رژیم غذایی کمک می کند که دیرتر گرسنه شوید پرخوری نکنید و وزنتان را راحت تر از دست بدهید.

منابع پروتئین رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم

تحقیقات نشان داده است که خوردن مقدار کافی پروتئین می تواند به از دست دادن چربی بدن و کوچک کردن شکم کمک کند. بهترین منابع پروتئین عبارتند از:

*مرغ و بوقلمون

*گوشت قرمز

*ماهی

*کینوا، نخود و سویا

*تخم مرغ

*آجیل به خصوص بادام و گردو

*ماست یونانی، پنیر

*رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم

*چیپس

رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم و مواد غذایی که نباید بخوریم

اولین کاری که برای آب کردن چربی شکم لازم است انجام دهید کنار گذاشتن  کربوهیدرات های تصفیه شده است. البته در مصرف آبمیوه هم باید دقت کنید چن قند بسیار بالایی داشته ولی فیبر ندارد.  سعی کنید خوراکی های زیر را از رژیم غذایی حذف کنید یا به مقدار خیلی کم و هر از گاهی از آن ها مصرف کنید:

خواندن این مطلب را از دست ندهید!
احساس سیری با چند استراتژی ساده

*برنج سفید، نان سفید ، پاستا

*چیپس، کراکر و سایر میان وعده های حاوی نشاسته

*کیک، شیرین و دسر

*نوشابه، آب میوه ، آبنبات و سایر نوشیدنی های شیرین

*رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم

*فیبر یک ماده مغذی برای آب کردن چربی شکم

*بهترین ورزش ها و رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم

تغییر رژیم غذایی مهم است ولی برای آب کردن چربی شکم و بهبود سلامت کلی بدن باید در کنار رژیم غذایی ورزش هم بکنید.

وزنه زدن می تواند به شما کمک کند عضلاتی خاص در بدن را هدف قرار دهید و عضلات تان را قوی کنید. و در کنار آن باید از تمرینات شدید اینتروال HIIT استفاده کنید تا چربی سوزی به حداکثر برسد.

رژیم غذایی برای آب کردن چربی شکم و ترکیبی از رژیم غذایی مناسب با رعایت میزان مصرف کالری و ورزش های مناسب می تواند در زمانی کوتاه شما را به هدفتان برساند.