لاغری و تناسب اندام به شیوه ستاره های هالیوودی
لاغری و تناسب اندام به شیوه ستاره های هالیوودی
ستاره های هالیوودی همیشه به سبب وزن و اندام متناسبی که دارند مورد توجه همه مردم قرار دارند. با ما همراه شوید تا راز کاهش وزن و لاغر ماندن این ستاره های خوش اندام را بدانید.

لاغری و تناسب اندام به شیوه ستاره های هالیوودی

ستاره های هالیوودی همیشه به سبب وزن و اندام متناسبی که دارند مورد توجه همه مردم قرار دارند. با ما همراه شوید تا راز کاهش وزن و لاغر ماندن این ستاره های خوش اندام را بدانید.

درست است که ستاره ها گاهی خیلی حرصمان را در می آورند، ولی وقتی با دقت نگاه می کنیم، در واقع آنها هم دردسرهایی که ما تحمل می کنیم را دارند. آنها هم نگران وزن و ظاهرشان هستند و آنها هم مانند بعضی از ما رژیم های غذایی بسیار دقیق و سختی را دنبال می کنند. ولی بعضی از آنها هستند که در تمام طول سال وزن ایده آل خود را با رژیم های همیشگی حفظ می کنند. بد نیست به رژیم غذایی آنها نگاهی بیندازیم:

لاغری و کاهش وزن به سبک بیانسه : رژیم گیاهخواری

این ستاره آمریکایی در کمال تعجب طرفدارانش و همچنین رسانه ها، اعلام کرد که رژیم گیاهخواری را شروع کرده است. این خواننده پاپ گفته که دیگر نمی خواهد محصولاتی که از حیوانات بدست می آیند را مصرف کنند، یعنی دیگر گوشت، شیر یا تخم مرغ نخواهد خورد.

 بیانسه این خبر شوکه کننده را در مصاحبه ای در برنامه «صبح بخیر آمریکا» مطرح کرد و زمانی که کل دنیا منتظر خبر آلبوم جدید او بودند، بیانسه فقط گفت که از این به بعد گیاهخوار است.

لاغری و کاهش وزن به سبک کیت، دوشس کمبریج : رژیم مواد غذایی خام

کیت همیشه در استایل و شیک پوشی الهام بخش است، ولی جالب اینجاست که بعد از به دنیا آوردن دو فرزند هنوز هم روی فرم است و اضافه وزن ندارد. ظاهراً راز او رژیم غذایی اش است که پایه آن خوراکی های خام است. وی غذاهای پخته مصرف نمی کند و در برنامه غذایی اش فقط سبزیجات خام و میوه و سالاد وجود دارد.

لاغری و کاهش وزن به سبک جسیکا آلبا : خداحافظی با نشاسته

ظاهر و هیکل جسیکا آلبا با وجود دو فرزند، شاید رویای خیلی از خانم ها باشد، ولی راز این خانم بازیگر در حفظ فرم بدنی عالی اش چیست؟ آکرو، یوگا یا ورزش های رزمی، هر کدام که باشد، جسیکا آلبا فقط ورزش نمی کند، بلکه در انتخاب خوراکی نیز دقت می کند و از غذاهای نشاسته دار اجتناب می کند. وی میوه ها و سبزیجات و میوه های خشک را ترجیح می دهد و در کنار آنها، پروتئین های سبک از جمله گوشت سفید و تخم مرغ مصرف می کند.

لاغری و کاهش وزن به سبک میشل اوباما : ورزشکار حرفه ای!

خانم اوباما معجزه نکرده، بلکه با حضور دائمی در باشگاه، فرم بدنی ایده آل خود را حفظ کرده است. بانوی اول سابق آمریکا کمر به کاهش میزان اضافه وزن در کشورش بسته، معضلی که در این کشور از هر سه نفر یک نفر را درگیر کرده است.

 همین موضوع توضیح می دهد که چرا این خانم هر روز صبح ساعت ۴:۳۰ بیدار می شود و به سالن ورزش می رود و تمرین می کند. البته آنطور که خودش می گوید، میشل عاشق سیب زمینی سرخ کرده، همبرگر و تارت است. به همین دلیل است که او چیزهایی که دوست دارد می خورد، ولی برای سوزاندن آنها به شدت ورزش می کند.

لاغری و کاهش وزن به سبک جنیفر آنیستون : دیتاکس قبل از هر چیز

بدیهی است که راز جنیفر آنیستون برای کم کردن وزن سریع و دفع سموم بدنش، دیتاکس است. وی هر روز سبزیجات و میوه مصرف می کند و همانطور که در سریال «دوستان» به همه نشان داده بود، دیتاکس را قبل از هر چیزی سرلوحه قرار داده است. روال صبح هنگام او، یک فنجان آب گرم و لیمو و خوراکی های ممنوعه اش، قهوه، الکل و گوشت قرمز هستند.

لاغری و کاهش وزن به سبک جنیفر لوپز : او نیز گیاهخوار است

گیاهخواری شاید هیچ وقت اینقدر خوب بکار گرفته نشده است. این خواننده مشهور با هیکل مطلوبش، اعتراف می کند که برای داشتن چنین فرمی، از خیلی چیزها گذشته است و خود می گوید که باید ورزش کرد و به چیزهایی که می خوریم دقت کنیم. جی لو علاوه بر تمرین و ورزش، رژیم گیاهخواری و بدون گلوتن را نیز شروع کرده و از خوردن محصولات و فرآورده های لبنی نیز اجتناب می کند.

خواندن این مطلب را از دست ندهید!
گام های تناسب اندام و تنظیم وزن

لاغری و کاهش وزن به سبک گوئینث پالترو : ۳۰۰ کالری در روز نه بیشتر!

ستاره سری فیلم های «مرد آهنی» رژیم بسیار سختی را در پیش گرفته و هر روز بیش از ۳۰۰ کالری غذا نمی خورد. به همین خاطر وی بیشتر اسموتی می نوشد و غذاهای خام مانند میوه ها و سبزیجات و حبوبات می خورد.

 شاید برای خیلی ها دنبال کردن این رژیم دشوار باشد، ولی گوئینث با آن کنار آمده است. وی همچنین کتابی تحت عنوان «همه چیز خوب است» منتشر کرده و بهترین پیشنهادات برای آشپزی را در آن آورده است و حتی بعضی از رازهای کوچک و بزرگ رژیمش را نیز فاش کرده است.

لاغری و کاهش وزن به سبک مدونا : چیزی بین رژیم ماکروبیوتیک و رژیم The Zone

مدونا که دیگر به دهه ششم زندگی اش نزدیک شده، هنوز هم روی فرم است و راز جوان و لاغر ماندنش، اراده آهنین او در حفظ سلامت و بهداشت در بلندمدت است. او برای حفظ فرمش دو رژیم ماکروبیوتیک و رژیم The Zone را دنبال می کند.

 اگر از خود می پرسید که این رژیم ها چه هستند و شامل چه چیزهایی می شوند، باید بگوییم خوراکی های این رژیم ها شامل ۳۰ درصد پروتئین، ۳۰ درصد لیپید و ۴۰ درصد گلوسید می شوند. البته باید به آن میزان زیادی ورزش و تمرین از یوگا گرفته تا اسب سواری، رقص و کاردیو را نیز اضافه کرد.

لاغری و کاهش وزن به سبک تیلور سوئیفت : فقط ۵۰۰ کالری در روز

تأثیر رژیم غذایی تیلور سوئیفت را می توان به خوبی در هیکل و ظاهر او مشاهده کرد. این خواننده آمریکایی به ظاهر فیزیکی اش توجه زیادی نشان می دهد و کاملاً تأثیر آن دیده می شود. راز او در رژیم ۵۰۰ کالری در روز اوست که به شدت به آن پابند است. البته تیلور زمان زیادی را نیز در سالن های ورزشی سپری می کند. وی همچنین همه غذاهای حاوی گلوتن را از برنامه غذایی اش حذف کرده است.

لاغری و کاهش وزن به سبک کیم کارداشیان : طرفدار رژیم اتکینز

کیم کارداشیان، چهره مشهور برنامه های تلویزیونی و همسر کانیه وست، دو بار بارداری و اضافه وزن را تجربه کرده و با آنکه در طول بارداری اولش ۲۳ کیلوگرم وزن اضافه کرد، ولی خیلی زود ۲۰ کیلوگرم آن را کم کرد. رژیمی که او دنبال کرد تا دوباره به وزن قبلی برگردد، رژیم اتکینز بود که شامل حذف گلوسیدها از برنامه غذایی اش می شد. وی این رژیم غذایی را با فعالیت بدنی سنگین (با کمک مربی شخصی اش) همراه کرد و موفق شد به ظاهر دلخواهش دست یابد.